Kırmızı Baret | ISG Portalı

İş Güvenliği Malzemeleri Kocaeli Safe

  • 05 Eylül 2016
  • 1.166 kez görüntülendi.
İş Güvenliği Malzemeleri Kocaeli Safe

KocaeliSafe.com : Kocaeli merkezli, iş güvenliği malzemeleri ve kişisel koruyucu donanımlar satış sitesi. Kocaeli ve çevre bölgelerde iş güvenliği malzemeleri taleplerini kapıya teslim seçeneği ile cevaplıyoruz. Türkiye’nin her yerine kargo ile ortalama 3 iş günü içinde teslimat yapmaktayız.

Amacımız; yıllardır faaliyet gösterdiğimiz e-ticaret alanında ki tedarik, lojistik, müşteri hizmetleri deneyimlerimizi operasyona yansıtarak; en kaliteli iş güvenliği malzemelerini, en uygun fiyatlarla, mümkün olan en hızlı biçimde sunmaktır.

KocaeliSafe.com ekibi olarak yaklaşık 8 yıldır Türkiye’de e-ticaretin gelişimine yakından tanıklık ediyor ve sektörün içinde bulunduğu hızlı büyüme eğilimine yenilikçi girişimlerimizle katkıda bulunuyoruz. 2007 yılından bu yana farklı iş kollarında onlarca e-ticaret sitesi kurduk ve halen başarıyla işletmeye devam ediyoruz. Bugüne dek farklı sitelerimiz üzerinden onbinlerce siparişi başarıyla müşterilerine ulaştırdık. Bu; onbinlerce ürün, binlerce tedarik operasyonu, binlerce kargo, binlerce müşteri hizmetleri süreci demek. Girdiğimiz sektörlerde çoğunlukla standartları belirleyen ve kuralları değiştiren bir oyuncu olduk. Yeni sayılabileceğimiz “iş güvenliği ürünleri” alanında da öngörümüz bu yöndedir.

Hedefimiz ise ülke genelinde ‘iş güvenliği malzemeleri’ denince akla gelen ilk isim olmak.

Henüz yolun başındayız fakat inancımız tam; birlikte başaracağız.,

Web: KocaeliSafe

Adres: YENİ YALI MAHALLESİ HIZIR REİS CADDESİ NO:20
Körfez – KOCAELİ

İletişim: 0-262-500-00-58      0-533-723-44-45

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ